گزارش تهدیدهای سایبری به 106 مرکز دولتی آمریکا

اختلاف ها درمورد دقت نسبی اطلاعات تهدید امنیت سایبری تحت نظارت می تواند مانع موفقیت های جدی امنیتی در واشنگتن شود.

راب کاراس، مدیر ارزیابی های امنیت سایبری ملی و همچنین خدمات فنی وزارت امنیت داخلی، در کنفرانس gov edge ،در سال 2018 گفت که این سازمان هر هفته تعداد آسیب پذیری ها را به 106 آژانس فدرال ارسال می کند.البته مقامات آمریکایی بر این باورند که اختلافات درمورد دقت نسبی اطلاعات تهدید امنیت سایبری تحت نظارت می توانند مانع موفقیت های واقعی امنیتی در واشنگتن شوند.

(ما با استارت برنامه بهداشت سایبری در بخش امنیت داخلی و بررسی 106 اداره فدرال، هر دوشنبه کارت های گزارش را به این سازمان ها ارسال میکنیم. استفاده از داشبورد های زنده برای شناسایی شکاف های امنیتی در سازمان ها، معرف گفتگوها و مسیر آنها تا بالاترین اداره در واشنگتن است. زیرا کاخ سفید هر هفته با ما در ارتباط است)

وی افزود:

در این مکالمات، وزارت امنیت داخلی، اطلاعات دقیقی در مورد نظارت فعال ارزیابی های امنیت سایبری ملی و خدمات فنی از آسیب پذیری های مهم به دولت ارائه داده. اما همین چند روز میان انتشار کارت گزارش و بحث های بعدی برای سردرگمی برخی رهبران سازمان ها کافی است. به عنوان مثال، با یک گزارش ما به بخش کشاورزی اعلام کردیم که سه آسیب پذیری دارد. دو روز بعد به کاخ سفید گفته شد که آنها دارای پنج آسیب پذیری هستند زیرا این همان چیزی بود که داشبورد ما می گفت. بنابراین مردم نمی توانستند این اطلاعات را پردازش کنند و زمان بیشتری را صرف اعتراض به این داده ها می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =